Tip na výlet

Černé jezero

Černé jezero je největším přírodním jezerem ledovcového původu v celé České republice. Jezero je zahaleno řadou tajemství a za své jméno vděčí odrazu černé hladiny.

Hlavní stránka

Nabízíme pronájem ubytovacích prostor v rodinném domě, který leží v Chráněné krajinné oblasti Šumava nedaleko Národního parku. Stylově a komfortně zařízené pokoje s možností vlastního vaření. K dispozici jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou (WC,sprch.kout,umyvadlo),TV,WIFI,balkonem - s překrásným výhledem do údolí, na Javorník a Popelnou. Celý objekt je nekuřácký.

Kapacita pouze 5 lůžek - klidné prostředí pro vaši dovolenou na Šumavě, v blízkosti Národního parku Šumava.

V létě je možno využít mnoha cyklostezek a vy můžete ať už na kolech anebo pěšky poznávat krásy šumavských lesů a hájů. Pokud zrovna nemáte náladu na cestování, můžete navštívit tenisové kurty v nedalekém Zdíkově, můžete uskutečnit vyjížďku na koních, nebo se vydat na houby.

V zimě je možno využít běžeckých tratí a sjezdovek v lyžařském areálu Zadov, který je vzdálený pouhé 4km. V areálu je několik kilometrů sjezdovek, lyžařská škola, kam můžete svěřit své děti pod vedení zkušených instruktorů, veškerý lyžařský servis a půjčovna. Lze vyzkoušet i večerní lyžování.